Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołańczy

AKTUALNOŚCI, strona 5:

Nowy sprzęt w Naszej wypożyczalni

Utworzono dnia 06.12.2019

Informujemy, iż zasoby naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego powiększyły się o 2 nowe wózki inwalidzkie ręczne. Serdecznie zapraszamy osoby wymagające ze względu na stan zdrowia korzystania z takiego sprzętu do bezpłatnego wypożyczenia. 

czytaj dalej na temat: Nowy sprzęt w Naszej wypożyczalni

Dyżur PiK w grudniu 2019 roku

Utworzono dnia 02.12.2019

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego przypomina o możliwości skorzystania w dniu 2 grudnia 2019 roku z porad specjalistów dyżurujących w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Dyżur...

czytaj dalej na temat: Dyżur PiK w grudniu 2019 roku

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Utworzono dnia 02.12.2019

Podsumowanie pierwszego roku projektu Twój Czas

Utworzono dnia 28.11.2019

W dniu 27 listopada 2019 roku w sali kinowej Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu odbyło się finałowe spotkanie klubów seniora działających w ramach projektu "TWÓJ CZAS w 7 gminach powiatu wągrowieckiego. 

czytaj dalej na temat: Podsumowanie pierwszego roku projektu Twój Czas

Bezpłatne porady psychologa w grudniu

Utworzono dnia 27.11.2019

Uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad psychologa, który przyjmuje dwa razy w miesiącu w Gołańczy w Centrum Wspomagania Rodziny przy ul. Klasztornej 6 (świetlica środowiskowa - budynek Policji). 

czytaj dalej na temat: Bezpłatne porady psychologa w grudniu

Dzień Pracownika Socjalnego 2019

Utworzono dnia 21.11.2019

W dniu 21 listopada, jak co roku, Nasz Ośrodek odwiedzili Pan Burmistrz Mieczysław Durski wraz z Panią sekretarz Urszulą Wierzbicką. Przybyli do Nas, aby złożyć życzenia pracownikom z okazji ich święta, czyli Dnia Pacownika Socjalnego. 

czytaj dalej na temat: Dzień Pracownika Socjalnego 2019

Ogłoszenie o wyborze oferty

Utworzono dnia 15.11.2019

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołąńczy ogłasza wybór oferty na usługę dożywiania osób dorosłych. 

czytaj dalej na temat: Ogłoszenie o wyborze oferty

Zaproszenie

Utworzono dnia 13.11.2019

Kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Gołańczy oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu zapraszają na spotkanie dotyczące powstania na terenie miasta i gminy Gołańcz stowarzyszenia działającego na rzecz osób niepełnosprawnych i ich rodzin „Ciche Marzenia”.

Podczas spotkania ponownie zostaną opracowane dokumenty wymagane do rejestracji stowarzyszenia zgodnie z wytycznymi Krajowego Rejestru Sądowego.

Na spotkanie zapraszamy w dniu 18 listopada 2019 roku (poniedziałek), o godz. 9:00, w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta i Gminy w Gołańczy, ul. dr. Piotra Kowalika 2, 62-130 Gołańcz.

Biorąc pod uwagę potencjalne korzyści płynące z utworzenia i działania stowarzyszenia na terenie miasta i gminy Gołańcz liczymy na uczestnictwo w spotkaniu.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie

Fundacja Ecotextil bezpłatnie wypożycza sprzęt rehabilitacyjny

Utworzono dnia 13.11.2019

Fundacja Ecotextil zaprasza osoby zainteresowane do bezpłatnego wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego, takiego jak łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie, kule łokciowe, balkoniki i rowery trójkołowe. 

czytaj dalej na temat: Fundacja Ecotextil bezpłatnie wypożycza sprzęt rehabilitacyjny