Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołańczy

Pogodna Jesień Życia

Utworzono dnia 05.12.2018

Zapraszamy osoby, których sytuacja społeczna i zdrowotna wymaga korzystania z usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania do zapoznania się z zasadami udzielenia tej formy pomocy w ramach projektu realizowanego na terenie miasta Poznania oraz na terenie gmin powiatu wągrowieckiego pn. Pogodna jesień życia w Poznaniu i powiecie wągrowieckim. Skierowany jest on do dwóch grup osób:

1. osób zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym - 120 osób niesamodzielnych, które będą objęte niestacjonarnymi usługami opiekuńczymi.

2. otoczenia osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym - 50 opiekunów faktycznych osób niesamodzielnych, którzy otrzymają wsparcie podnoszące ich kompetencje/umiejętności opiekuńcze.

Usługi finansowane są w większości ze środków Funduszy Europejskich, a ewentualna odpłatność ze strony Beneficjentów jest niewielka. Wysokość opłat za usługę obrazuje poniższy cennik usług.

Zachęcamy osoby tego wymagające do zapoznania się z ofertą Fundacji „Więcej z życia”.

Szczegółowych informacji udziela przedstawiciel Fundacji "Więcej z życia" Pani Danuta Szymkowiak, tel. 797 082 080 lub 511 093 888.

ZAŁĄCZNIKI:

Plakat promujący projekt

Utworzono dnia 05.12.2018, 14:31

JPG

Cennik usług opiekuńczych

Utworzono dnia 05.12.2018, 14:30

PDF