Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Gołańczy

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Porady psychologa w marcu 2020 roku

Utworzono dnia 02.03.2020

Uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad psychologa, który przyjmuje dwa razy w miesiącu w Gołańczy w Centrum Wspomagania Rodziny przy ul. Klasztornej 6 (świetlica środowiskowa - budynek Policji). Najbliższe spotkanie odbędzie się 14.03.2020r....

czytaj dalej na temat: Porady psychologa w marcu 2020 roku

Dyżury PiK w marcu b.r.

Utworzono dnia 02.03.2020

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego informuje o możliwości skorzystania w dniu 2 marca 2020 roku z porad specjalistów dyżurujących w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Dyżur odbędzie się w godz. 15:30 do 17:00, w siedzibie...

czytaj dalej na temat: Dyżury PiK w marcu b.r.

Usługi opiekuńcze i zdrowotne w mieście i gminie Gołańcz

Utworzono dnia 12.02.2020

Zapraszamy Gołanieckich Seniorów do skorzystania z form wsparcia w ramach projektu Twój Czas w powiecie wągrowieckim, prowadzonego przez firmę Centrum Kompetencji Grupa Szkoleniowo-Doradcza A. Gawrońska Sp. j., w partnerstwie z Wielkopolskim Stowarzyszeniem Wolontariuszy...

czytaj dalej na temat: Usługi opiekuńcze i zdrowotne w mieście i gminie Gołańcz

Program Pomocy Dzieciom

Utworzono dnia 10.02.2020

Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym. Są to dzieci wymagające wsparcia funkcji życiowych za pomocą respiratora bądź...

czytaj dalej na temat: Program Pomocy Dzieciom

Ciche Marzenia rozpoczynają działalność

Utworzono dnia 07.02.2020

W dniu 7 lutego 2020 roku w Centrum Wspomagania Rodziny w Gołańczy odbyło się spotkanie robocze dotyczące opracowania planu działania nowo powstałego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Ich Rodzin i Opiekunów CICHE MARZENIA z siedzibą w Gołańczy. 

czytaj dalej na temat: Ciche Marzenia rozpoczynają działalność

Konferencja regionalna MRPiPS

Utworzono dnia 03.02.2020

W Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu odbyła się pierwsza regionalna konferencja z samorządowcami, którzy są realizatorami programów Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. 

czytaj dalej na temat: Konferencja regionalna MRPiPS

Dyżur PiK w lutym

Utworzono dnia 31.01.2020

Przewodniczący Zespołu Interdyscyplinarnego informuje o możliwości skorzystania w dniu 3 lutego 2020 roku z porad specjalistów dyżurujących w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. 

czytaj dalej na temat: Dyżur PiK w lutym

Porady psychologiczne w lutym 2020 roku

Utworzono dnia 17.01.2020

Uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad psychologa, który przyjmuje dwa razy w miesiącu w Gołańczy w Centrum Wspomagania Rodziny przy ul. Klasztornej 6 (świetlica środowiskowa - budynek Policji). 

czytaj dalej na temat: Porady psychologiczne w lutym 2020 roku

Porady psychologa w styczniu 2020

Utworzono dnia 03.01.2020

Uprzejmie informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad psychologa, który przyjmuje dwa razy w miesiącu w Gołańczy w Centrum Wspomagania Rodziny przy ul. Klasztornej 6 (świetlica środowiskowa - budynek Policji). 

czytaj dalej na temat: Porady psychologa w styczniu 2020

Zaproszenie do uczestnictwa w PROGRAMIE WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III w 2020 ROKU

Utworzono dnia 02.01.2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wągrowcu zaprasza uprawnione podmioty do składania wniosków o dofinansowanie ze środków PFRON.

czytaj dalej na temat: Zaproszenie do uczestnictwa w PROGRAMIE WYRÓWNYWANIA RÓŻNIC MIĘDZY REGIONAMI III w 2020 ROKU